Meble ogrodowe na zamówienie

Aranżacje Balkonowe

Wykonujemy indywidualnie zaprojektowane, dopasowane do rozmiarów balkonu, tarasu zestawy mebli. Daje to okazję do stworzenia układu najlepiej odpowiadającego osobistym preferencjom oraz dostępnej ilości miejsca. Proponujemy meble ogrodowe drewniane, które doskonale komponują się z naturalnym otoczeniem. Rustykalne komponenty świetnie współgrają z zielenią krajobrazu. Dobrze będą wyglądały w zestawieniu z tarasami .Wszystkie komponenty wykonane są ze starannie obrobionych materiałów, dzięki czemu gwarantują wygodę oraz trwałość. Produkty są zabezpieczone i odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.Dajemy bardzo szeroki wachlarz możliwości – w zakresie kolorystyki, wykorzystanych materiałów, wielkości poszczególnych komponentów, jak również w kwestiach konstrukcyjnych.

Nowość! Spersonalizowana tabliczka na ogrodzenie!

Tabliczka została wykonana z sosnowej deski przy pomocy frezarki cnc. Zawieszka w kształcie głowy psa składa się z dwóch części.Całość została pomalowana bejcą w kolorze drewna i polakierowana lakierem bezbarwnym, który chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Idealnie nadaje się do przyozdobienia psiej budy oraz jako element ostrzegający przed obecnością psa na posesji.

Produkt w całości wykonany w Polce.

Na życzenie klienta może być wygrawerowane imię psa. Kolor zawieszki można ustalić indywidualnie.

Rozmiary:

wysokość głowy – 20 cm

szerokość głowy – 23 cm

Tabliczka rozmiary:

wysokość – 12,5 cm

długość -18,5 cm

Nowość! Lądowisko dla Drona!

Niezastąpione, stabilne i oryginalne lądowisko o średnicy ~75 cm.
Wykonane ze sklejki wodoodpornej o grubości 8mm.
Będzie sprawdzać się w każdych warunkach: w lesie, na piasku, na trawie itp. podłożach.
Stosowanie go zabezpieczy drona przed utrudnieniem startu oraz przed zabrudzeniem-zniszczeniem.
Wzór na lądowisku został wykonany frezarką cnc na grubość 2mm. Na życzenie klienta możemy wykonać indywidualny wzór / np. grawer loga firmy- nr telefonu itp.

Jest to w pełni wykonany polski produkt opracowany przez projektanta dla wygody każdego użytkownika.

Platforma- lądowisko osadzona jest na czterech stabilnych wspornikach o technicznym kształcie.
Stabilne i twarde podłoże /sklejka/ umożliwi szybki i bezproblemowy start i lądowanie.
Lądowisko może być niezaimpregnowane, lub na życzenie zabezpieczone lakierem albo pomalowane na określone kolory zgodnie z oczekiwaniem klienta.

Wysokość – 18 cm
Podłoże twarde, wodoodporne.

Torby - doskonałe na prezent

Oryginalna i niepowtarzalna torebka designerska wykonana z szarego, ekologicznego filcu o podwyższonej gramaturze, który jest bardzo trwałym tworzywem świetnie sprawdzającym się w codziennym użytkowaniu. Atutem naszej torebki jest oryginalne i niepowtarzalne wzornictwo. Torebka filcowa jest ozdobiona elementami wyciętymi w drewnie. Posiada komorę, która może pomieścić podręczne przedmioty takie jak kosmetyki, dokumenty osobiste, telefon, mały laptop. Na zewnątrz torby umieszczona jest dodatkowa kieszeń zamykana na suwak gdzie można trzymać podręczne dokumenty osobiste lub bilety itp.

Torebki wyjściowe

Oryginalna torebka designerska wykonana z szarego, ekologicznego filcu o podwyższonej gramaturze, który jest bardzo trwałym tworzywem świetnie sprawdzającym się w codziennym użytkowaniu. Atutem naszej torebki jest oryginalne i niepowtarzalne wzornictwo. Torebka filcowa jest ozdobiona elementami wyciętymi w drewnie. Posiada dwie komory, które mogą pomieścić podręczne przedmioty takie jak kosmetyki, dokumenty osobiste, telefon.

Produkt dostępny na allegro:

https://allegro.pl/oferta/torebka-mala-damska-filc-8180406029?reco_id=a3a8a37c-8baa-11e9-9833-000af7f5ff40&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Osłony na Kaloryfery

Nasze Osłony na grzejniki dedykowane są głównie dla szkół i przedszkoli choć mogą stanowić również ciekawe elementy wnętrz mieszkalnych, pokoi dziecięcych i wielu innych pomieszczeń, wykonujemy je na wymiar wraz z transportem i ich montażem. Wykonujemy oryginalne osłony na grzejniki według projektów naszych klientów . Nasze osłony  montowane są na grzejnikach za pomocą specjalnych uchwytów. Realizujemy zabudowy grzejników całkowite oraz częściowo zamknięte – stojące i wieszane. Stosujemy dowolną kolorystykę według potrzeb zamawiających. Cechuje nas szybki czas realizacji zamówień. Dokonujemy pomiaru u klienta z możliwością zamontowania.

Oferta handl333