Kogut wielkanocny – klimatyczna oryginalna i niepowtarzalna ozdoba na stół wielkanocny. Wykonany jest z drewnianej płyty wiórowej o oryginalnej  rustykalnej fakturze. Kogut jest umieszczony na stabilnej podstawie  wykonanej tej samej 12 mm płyty o rozmiarach 6  na 20 cm . Wysokość ozdoby 40 cm a szerokość 20 cm . Niepowtarzalna ozdoba wykonana z ekologicznych materiałów będzie idealnie współgrać i tworzyć  wiosenny klimat wielkanocnego stołu lub wiosennych dekoracji. 

Zając wielkanocny

  Zając wielkanocny – klimatyczna oryginalna i niepowtarzalna ozdoba na stół wielkanocny. Wykonany jest z drewnianej 12 mm płyty wiórowej o oryginalnej  rustykalnej fakturze. Zając jest umieszczony na stabilnej podstawie  wykonanej z tej samej 12 mm płyty o rozmiarach 9  na 24 cm . Wysokość ozdoby 48cm a szerokość 25 cm . Niepowtarzalna ozdoba wykonana z ekologicznych materiałów będzie idealnie współgrać i tworzyć  wiosenny klimat wielkanocnego stołu lub wiosennych dekoracji. 

Gąski wielkanocne małe

Niepowtarzalne i oryginalne gąski – ozdoby na stół wielkanocny. Wykonane są z ekologicznej sklejki brzozowej o grubości 8 milimetrów. Gąski stoją na oddzielnych podstawkach  o rozmiarach 10  na  5 centymetrów. Wysokość większej (gęsiora) 18 cm a szerokość 10. Mniejsza gąska (gęś) ma rozmiary 16 na 10cm .  Ozdoby wykonane z naturalnych materiałów będą idealnie współgrać z wiosennym klimatem wielkanocnego stołu.

Gąski wielkanocne duże

Niepowtarzalne i oryginalne gąski –ozdoba na stół wielkanocny. Wykonane z ekologicznej sklejki brzozowej o grubości 8 milimetrów. Gąski stoją na podstawce  o rozmiarach 18  na 10 centymetrów. Wysokość większej (gęsiora) 31 cm a szerokość 18. Mniejsza gąska (gęś) ma rozmiary 26 na 16cm . Naturalne materiały użyte do wykonania będą idealnie współgrać z wiosennym klimatem stołu wielkanocnego.

Baranek

Oryginalna i niepowtarzalna ozdoba na stół wielkanocny. Wykonany  z ekologicznej sklejki brzozowej o grubości 8 milimetrów. Baranek jest umieszczony na stabilnej podstawie  wykonanej tej samej sklejki  o rozmiarach 15 na 9 cm . Wysokość ozdoby 20 cm a szerokość 15 cm . Niepowtarzalna  ręcznie malowana ozdoba, wykonana z ekologicznych materiałów będzie idealnie współgrać i tworzyć  wiosenny klimat wielkanocnego stołu lub wiosennych dekoracji.